м. Староконстянтинів

Україна

м. Староконстянтинів

вул. Привокзальна 7
Телефон

Працюємо: з 9:00 до 18:00

Розрахунок освітлення та підбір світильників

ТОВ “СКОРК” надає  широкий вибір світлотехнічного обладнання та проводить розрахунок  внутрішнього рівня освітлення для різного виду приміщень ( офісів, торгових, спортивних та інших приміщень), а також комплексних пропозицій для зовнішнього підсвічування будівель: ресторанів, готелів, пам’яток.

Одним з основних завдань при проектувальних роботах внутрішнього освітлення є дотримання відповідного рівня освітлення та спектру світла щодо типів приміщення і робіт, які будуть в ньому  проводитися, а також комфортності розподілу потоку світла (неспроможність засліплення, відблискувань, надмірних пульсацій або шуму). Відомо, що під час робіт з надмірною зоровою активністю в приміщенні зі штучним освітленням, яке не дотримане норм, у людей підвищується втома, а за довготривалий період часу погіршується також і зір. Ось чому слід пам’ятати, що вдале освітлення є основою комфортної роботи і здоров’я людей.

Освітлення відіграє одну з найважливіших ролей у створенні комфортних умов, а якість освітлення цілком може змінити навіть дуже нудний інтер’єр, тому, що воно завжди тримає позитивний настрій і самопочуття людини, і на це просто приємно дивитися. Для торгового приміщення якісне і професійне світлове оформлення допоможе створити неповторний і індивідуальний стиль, який притаманний тільки цьому магазину, який приверне увагу покупців і дозволить маніпулювати ними, наприклад, направляти від певного прилавка до іншого, акцентуючи увагу на нові пропозиції.

Зовнішнє освітлення забезпечує наступні завдання – зручну і безпечну ходу в темний час доби, а також підкреслює унікальність ландшафту або споруди, яке в свою чергу буде приховувати дрібні дефекти. Архітектурне освітлення будівлі – допомагає виділити фасад будинку з сірої маси, і зробити акцент на його особливостях та дати гарний вид в темноті. Зовнішнє освітлення приховує недоліки і підкреслює всі сильні сторони споруди.

Не менш важливим етапом при проведенні архітектурних освітлень є місце розташувань світильників і прожекторів. Адже потрібно зробити так, щоб вони не привертали зайву увагу до себе і не впливали на зовнішній вигляд споруди в денний час, а також виконували функцію декоративного підсвічування вночі.

Світлотехнічні проекти містять у собі розрахунок рівня освітленості, візуалізацію, добірку оптимальної світлотехнічної продукції та формування комерційної пропозиції.

Великий вибір світлотехнічної і електротехнічної продукції як вітчизняного так і імпортного виробництва дозволить підібрати обладнання , яке буде підходити до вашого дизайн-проекту з урахуванням правильно поєднаних технічних характеристик, зовнішнього вигляду та економічної ефективності світильників.