Магнітний пускач Промфактор FC-2/25А кот.AC 36V (FC20025036)
1 270.20 грн.
з ПДВ / шт.Торгова марка: Промфактор
Країна виробництва пускача / контактора: Україна
Номінальна напруга котушок пускача / контактора : 36 В
Габаритні розміри пускача / контактора: 95х55х90 мм
Ступінь захисту пускача / контактора: IP20
Магнітні пускачі FC – електромагнітні комутуючі пристрої, призначені для дистанційного запуску безпосереднім підключенням до мережі.
Пускачі FC 1-4 величин мають можливість встановлення на DIN-рейку 35х7,5. Пускачі призначені для роботи в наступних режимах: тривалий, преривчасто-тривалий, повторно-короткочасний, короткочасний.
МАГНІТНИЙ ПУСКАЧ FC2 25A 36V ПРОМФАКТОР ( FC20025036 ) ХАРАКТЕРИСТИКИ:
номінальна робоча напруга силових контактів: ~220/380/660 В
напруга ізоляції: 690 В
умовний тепловий струм (AC-1): 45 А
номінальний робочий струм (AC-3): 25 А
номінальна робоча напруга котушки керування: 36 В
діапазон робочої напруги котушки керування: 85-110% U кат
кількість і вид контактів: 3NO+1NO
допустима частота операцій: 1200 циклів у год
електична зносостійкість по AC-3: 1 млн. циклів вкл/відкл
механічна зносостійкість по AC-3: 10 млн. циклів вкл/відкл
габаритні розміри ГхШхВ: 95х55х90 мм
ступінь захисту: IP20
маса (нетто): 0,54 кг
| Вага | 0.5 кг |
|---|---|
| Торгова марка | |
| Країна виробництва пускача / контактора | Україна |
| Номінальна напруга котушок пускача / контактора | 36 В |
| Габаритні розміри пускача / контактора | 95х55х90 мм |
| Ступінь захисту пускача / контактора | IP20 |
| Тип контактора | Малогабаритний |
| Струм котушки пускача / контактора | AC (змінний) |
| Номінальний робочий струм пускача / контактора | 25 А |
| Номінальна напруга пускача / контактора | 220/380/660 В |
| Тип аксесуару | Магнітний пускач |
| Кількість контактів пускача / контактора | 3NО+1NO |
| Виробник продукції | Промфактор |
































Відгуки
Відгуків немає, поки що.