Магнітний пускач АСКО ПМ 1-12-10 220В (A0040010045)
371.90 грн.
з ПДВ / шт.Тип контактора: Малогабаритний
Ступінь захисту пускача / контактора: IP20
Струм котушки пускача / контактора: AC (змінний)
Габаритні розміри пускача / контактора: 80х45х71 мм
Кількість контактів пускача / контактора : 3NО+1NO
Магнітний пускач АСКО серії ПМ призначений для запуску, зупинки і реверсування асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором. Також пускач АСКО може застосовуватися для управління різними активними та індуктивними навантаженнями. Трьох- та чотириполюсні електромагнітні пускачі низької напруги серії ПМ, в комбінації з тепловим реле, представляють собою поширений засіб захисту і комутації електричних двигунів. Пускач АСКО можна встановлювати на монтажну панель або DIN-рейку.
МАГНІТНИЙ ПУСКАЧ АСКО ПМ 1-12-10 220В ( A0040010045 ) ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
номінальна робоча напруга силових контактів: ~220/380/660 В
напруга ізоляції: 660 В
номінальний робочий струм (AC-1): 20А
номінальний робочий струм (AC-3): 12А
номінальний робочий струм (AC-4): 5А
номінальна робоча напруга котушки керування: 220 В
діапазон ввімкнення робочої напруги котушки керування: 80-110% Us
діапазон вимкнення робочої напруги котушки керування: 30-60% Us
кількість і вид контактів: 3NO+1NO
електична зносостійкість по AC-3: 1 500 000
| Вага | 0.334 кг |
|---|---|
| Тип контактора | Малогабаритний |
| Ступінь захисту пускача / контактора | IP20 |
| Струм котушки пускача / контактора | AC (змінний) |
| Габаритні розміри пускача / контактора | 80х45х71 мм |
| Кількість контактів пускача / контактора | 3NО+1NO |
| Номінальна напруга пускача / контактора | 220/380/660 В |
| Країна виробництва пускача / контактора | Китай |
| Тип аксесуару | Магнітний пускач |
| Торгова марка | |
| Номінальна напруга котушок пускача / контактора | 220 В |
| Номінальний робочий струм пускача / контактора | 12 А |
| Виробник продукції | АскоУкрем |


































Відгуки
Відгуків немає, поки що.