Гребінчаста шина Промфактор FLР 10мм2 3P 54 модуля тип PIN (FLP100354)
1 106.40 грн.
з ПДВ / шт.Тип шини : Гребінчаста
Країна виробництва шини: Україна
Міжполюсний крок шини: 18 мм
Кількість полюсів шини: 3Р
Перетин шин, mm2: 10
Гребінчата шина з’єднувальна застосовується для полегшення процесу монтажу та з’єднання модульного обладнання, а також сприяє економії місця в розподільчому щиті. Довжина гребінчатої шини – 1м. Відповідність стандарту: IEC 60664 EN/IEC 60439-1 Кількість полюсів: 3 Перетин шин, mm2:10 Кількість модулів: 12 Міжполюсний крок, mm :18 Можливість розрізання шини: так Додаткова комплектація: бічні заглушки, адаптер підключення Номінальний струм In, A: 63 Номінальна напруга Un, V:~230/400 Номінальна напруга ізоляції Uі, V: 500 Вогнестійкість відповідно до IEC 60695-2-1 850 °C (30s) Ступінь забруднення:3 Ступінь захисту : ІР20 Висота над рівнем моря, m: 2000
| Вага | 0.48 кг |
|---|---|
| Тип шини | Гребінчаста |
| Країна виробництва шини | Україна |
| Міжполюсний крок шини | 18 мм |
| Кількість полюсів шини | 3Р |
| Перетин шин, mm2 | 10 |
| Номінальний струм шини | 63 А |
| Номінальна напруга шини | 230/400 В |
| Ступінь захисту шини | ІР20 |
| Можливість розрізання шини | так |
| Додаткова комплектація шини | Бічні заглушки, адаптер підключення |
| Кількість модулів шини | 12 |
| Довжина шини, см | 100 |
| Торгова марка | |
| Виробник продукції | Промфактор |
































Відгуки
Відгуків немає, поки що.